Team

Jesteś w dobrych rękach!
Jesteśmy nowoczesną, prężnie rozwijającą się firmą, która od kilku lat z powodzeniem działa na rynku oferując klientom usługi najwyższej jakości.

Specjalizujemy się w tworzeniu serwisów internetowych, projektowaniu grafiki oraz w produkcji reklam.
Jesteśmy pasjonatami komunikacji marketingowej. Uważamy, że obecnie kluczem do sukcesu jest umiejętne zaplanowanie i zrealizowanie kampanii zintegrowanych. Przy dzisiejszym natłoku informacji zwykłe reklamy i tradycyjne media-plany nie są skuteczne. Dlatego już nie wystarczy zaplanowanie jednego czy dwóch mediów, często oderwanych od siebie oraz przygotowanie standardowej kreacji. Nadszedł czas na kampanie wielopłaszczyznowe, niesztampowe, wykorzystujące różnorodny wachlarz mediów i kreacje ściśle „szyte na miarę”. Tylko takie działania tworzą pełną integrację marketingową, zapewniają synergię i skutecznie docierają z sugestywnym komunikatem reklamowym do konsumentów z grupy docelowej.

Nasza oferta
hitdea coop vs black
Interaktywna agencja marketingu
Wspieramy marki, przez kreowanie pozytywnych doświadczeń konsumenckich.
103148276_2960977383982018_1542666645701579686_n-1
12345
Wierzymy w rozwój Twojego biznesu
Dobra firma powinna być zorganizowaną formą przyjaźni.

Jestem kreatywną graficzką oraz fotografką największych imprez  hip-hopowych w Polsce. W branży kreatywnej od 10 lat. Posiadam doświadczenie w zakresie prowadzenia z sukcesem kanałów na YouTube, montażu filmów oraz efektywnej współpracy z influencerami. Współpracowałam m.in. z markami tj: FAME MMA, Diageo, Multimedia Polska, Seiko, CooperVision, Hoya, MM Cars. Projektowanie to moja pasja!

Monika Zacharias
CEO

Tworzę z pasją, lubię wyzwania. Swoje doświadczenie zdobywałem realizując projekt klubu sportowego. Zorganizowałem ponad 200 widowisk sportowych na najwyższym poziomie, które skupiały nawet 6000 kibiców. Organizuje też imprezy firmowe o charakterze sportowym. Jedną z moich specjalizacji jest tworzenie strategii komunikacji, co jest realizacja moich zainteresowań.

Marcin Bańcerowski
New Business Manager

Dynamiczna i entuzjastyczna, zorientowana zarówno na wyniki, ciekawe projekty jak i na budowanie wartościowych relacji z ludźmi. Przedsiębiorca posiadający bogate doświadczenie menedżerskie zdobyte za granicą głównie w branży nieruchomości oraz w branży hotelarskiej. Aktualnie właścicielka firmy Property-Zarządzanie Nieruchomościami oraz JoyPower.

Beata Iwańczyk
Account Manager

Mam 3-letnie doświadczenie w pracy zawodowej oraz freelance. Zajmuje się tworzeniem materiałów POS, logo oraz logotypów, mascot logo i prostymi ilustracjami, liternictwem oraz prostym montażem video i animacją dla centrów handlowych czy kin. Nie zamykam się też na nowe doświadczenia i umiejętności. Materiały POS przygotowywałem dla takich marek jak ECCO czy Olsen oraz Sztandary dla Poczty Polskiej, Straży Pożarnej, Szkół, czy Policji przez firmę Haftina.

Przemysław Chojka
Graphic Designer