Kim jesteśmy?

Jesteśmy zgranym zespołem indywidualistów, który ma bogate doświadczenie w osobistych zakresach działalności. Monika od 10 lat tworzy grafiki i kocha motoryzację, Marcin przez 12 lat tworzył strategię komunikacji klubu sportowego oraz swoich firm. Jego pasją jest tworzenie wina. Beata od 15 lat prowadzi projekty związane z hotelarstwem oraz zarządzaniem nieruchomościami. Uwielbia podróżować i biegać. Wspólnie tworzymy też nowy projekt marki wina owocowego DiWine. Pasję tworzenia wina połączyliśmy z doświadczeniami marketingowymi.

Co robimy?

Prowadzimy własne biznesy w różnych branżach. Rozumiemy problemy i potrzeby tych, którzy tak jak my realizują swoje życiowe pasje poprzez własną działalność. Rozumiemy też zasady panujące w małych działalnościach jak również w firmach o ugruntowanej pozycji. Zanim przystąpimy do współpracy, wiemy jak ważne jest poznanie, dlatego etap analizy jest dla nas kluczowy we współpracy z Państwem.

Zaufali nam

Co tworzymy?

To jak prezentujemy naszą firmę jest obrazem nas i ludzi pracujących z nami. To jeden z elementów budowania marki, najbardziej widoczny i wielokrotnie kluczowy. Bardzo często pierwszy kontakt wyrabia opinię na wiele lat. To efekt naszej ludzkiej natury potwierdzony badaniami. Naszym zadaniem jest dobranie stylu prezentacji spójnego z Państwa wartościami z uwzględnieniem trendów. Współpracując z Państwem będziemy też sugerowali rozwiązania, które będą uwzględniały preferencje konsumenckie, co powinno mieć wpływ na Państwa sprzedaż.

Zapytaj nas o propozycję
dla Twojej marki

Szanujemy Twój czas. Zadaj nam pytanie, a uzyskasz odpowiedź, która przybliży nas do współpracy.