Łączymy projektowanie, strategię i technikę

KS PAŁAC BYDGOSZCZ

O projekcie
Klub Sportowy Pałac powstał w 1982 roku.
Social Media

Media społecznościowe ciągle się zmieniają. W związku z tym opracowaliśmy nową, spójną strategię graficzną dla postów klubu. Kolorowe pochyłe kreski symbolizują dynamizm, kolor różowy jest nawiązaniem do Tauron Ligi. Dodatkowo zastosowana została psychologia kolorów. Jako, iż Pałac to klub kobiecy:

Niebieski: zaufanie, niezależność;
Różowy: kobiecość, pewność siebie.

Zadbaliśmy o kontrasty, dzięki którym posty mają większą szansę na przykucie uwagi odbiorców. Posługując się kontrastowymi kolorami, w łatwy sposób podkreśliliśmy ważne elementy i ułatwiliśmy dokonanie akcji.

Osobisty branding nadaje biznesowi ludzki charakter, który w naturalny sposób łączy odbiorców i sprawia, że marka wydaje się bardziej przyjazna.
- Monika Alicja Zacharias / CEO

KS Pałac Bydgoszcz od blisko 30 lat gram w siatkarskiej elicie kobiet. Sezon 2020/2021 będzie dla klubu już dwudziestym dziewiątym w najwyższej klasie rozgrywkowej. Trzymajcie kciuki!

W II lidze siatkówki kobiet klub reprezentuje drużyna XI LO MS Pałac II Bydgoszcz. W sezonie 2019/2020 ekipa prowadzona przez trenerkę Agatę Kopczyk zajęła drugie miejsce.