Papa John’s

Międzynarodowa sieć pizzerii

Klient

Lech Pizza Sp. z o.o.

Marka

Papa John's PL & DE

Czas

Luty 2020 - Obecnie

Papa John's

Zakres współpracy

Materiały POS Oprawa graficzna Social media

Papa John’s – Lepsze składniki, lepsza pizza

Hasło Papa John’s nie jest pustą obietnicą. To jest określenie, które mówi nie tylko o jakości pizzy, ale także o lepszym życiu. Słowo “lepsze” nie ma związku tylko ze składnikami i pizzą – rozciąga się ono na promocje, nowe innowacje, społeczność, w której żyjemy i ostatecznie lepsze doświadczenia.

„Lepsze składniki, lepsza pizza” to motto kultowej, międzynarodowej sieci pizzerii Papa John’s. Pierwsza restauracja Papa John’s  powstała już w 1985 roku, w Jeffersonville w stanie Indiana. Dziś Papa John’s jest uważana za trzecią największą sieć pizzerii, z ponad 5 tys. restauracji. Poza USA, pizzy Papa John’s można skosztować już w ponad 1,6 tys. lokalach w 45 krajach w Europie, Ameryce Południowej i Azji. Znakiem rozpoznawczym marki na całym świecie jest obsesja na punkcie wysokiej jakości w każdym aspekcie – składników, produktów, obsługi.

Cele

  • Działania promocyjne wg. brandbooka marki
  • Zainteresowanie siecią w Polsce
  • Ciekawe kampanie okazyjne

Wyzwania

  • Mało znana marka w Polsce
  • Wprowadzenie i promocja marki w Warszawie a następnie w całej Polsce
  • Elastyczność w czasie lockdownów
  • Otwarcie pierwszego lokalu w Niemczech

Papa John's

Jak to zrobiliśmy?

1. Początkowo skupialiśmy się na materiałach promocyjnych POS.

Z Papa John’s współpracujemy głównie graficznie, w opcji subskrypcji graficznej. W ramach pierwszych miesięcy tworzyliśmy materiały promocyjne POS, takie jak ulotki z menu, plakaty czy vouchery.

2. Wykonaliśmy wiele materiałów promocyjnych w celach kampanii.

Tworzyliśmy kreacje wprowadzające nowe produkty, np. Pizza Domowa, Philly Cheesesteak, Papadias, a także tematyczne: np. pierwszy dzień szkoły, Halloween, Boże Narodzenie, Walentynki. Tworzyliśmy także infografiki na temat bezpieczeństwa w czasie pandemii.

3. W ramach przeróżnych kampanii tworzymy grafiki do wykorzystania w Sieci.

Wśród takich grafik są bannery Google, bannery web na stronę w różnych formatach oraz posty na Social Media. Są to materiały zaprojektowane zgodnie z globalnym brandbookiem, jednak każdy z nich jest dynamiczny.

Zapytaj nas o propozycję
dla Twojej marki

Szanujemy Twój czas. Zadaj nam pytanie, a uzyskasz odpowiedź, która przybliży nas do współpracy.